Jak reklamować się na dowolnej stronie zupełnie za darmo!

Wyobraź sobie jakby to było, gdybyś mógł umieszczać swoją reklamę na dowolnej stronie i to zupełnie za darmo? Wiem co teraz myślisz po przeczytaniu tego wstępu: "to jakiś banał". Czyżby? Zerknij na poniższy screen a konkretniej mam na myśli jego lewy dolny narożnik.

I co? A jednak! Teraz zapewne plącze się Tobie po głowie: "to jakiś fotomontarz". Otóż nic podobnego i niec z tych rzeczy. Poświęć chwilkę a sam się przekonasz, że jest to możliwe, ponieważ w tym wpisie przedstawię Tobie narzędzie, dzieki któremu umieścisz swoją reklamę na dowolnej stronie. Dosłownie DOWOLNEJ! Zerknij na moje kilka reklam poniżej:

Możliwości zastosowania jest wiele, ja jednak pomyślałem sobie dla przykładu:

  • czy umieszczasz informacje na portalach społecznościowych,
  • czy umiesczasz na nich odnośniki, np. do newsów,
  • a może odsyłasz ze swojej strony lub bloga odwiedzajacych do innych miejsc w sieci?

Zapewne TAK! W takim razie teraz kluczowe pytanie: co z tego masz? Nie wiedzieć dlaczego robisz to za zupełne FREE!

W takim razie wyobraź sobie jakby to było, gdyby za każdym razem, kiedy wykonujesz wyżej wynienione czynności na stronie do której odsyłasz znajomych lub gości ze swojej witryny (bloga) pojawiała się Twoja reklama. Nieco inny scenariusz: jeśli publikujesz odnośniki do innych stron w mediach społecznościowych wyobraź sobie jakie byłoby zaskoczenie Twoich znajomych, którzy wchodząc, np. na stronę onet-u zobaczyliby tam Twoją reklamę. Zapewne ich zdziwienie można podsumować jednym słowem "BEZCENNE"!

Podsumowując. Teraz za każdym razem, kiedy polecasz jakąś stronę, czy artykuł możesz dołączyć tam swoją reklamę, dzięki czemu istnieje realna szansa, że przy takim zastosowaniu, dzięki takiej aktywności, np. w social mediach odwiedzający je goście wejdą na Twoją witrynę. Oczywiście będziesz w posiadaniu statystyk, gdzie jest widoczne, które odnośniki cieszą się najwiekszą "klikalnością" i ile było w nich kliknięć w Twoją reklamę (konwersja).

W takim razie reklamuj się od dzisiaj wszędzie gdzie chcesz i zupełnie za free. Odsyłacz do tego narzędzia dołączam poniżej.